SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
420 000 €
(6 462 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Schorner Weg, Starnberg

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese gepflegte 3-Zimmer-Etagenwohnung liegt in ruhiger, grüner Lage nahe Wangen im Landkreis Starnberg nur eine kurze Fahrt vom Starnberger See entf...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Schorner Weg, Starnberg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Podobni oglasi