SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
580 000 €
(6 042 € / m²)
Prodaja
3
2+
96 m²
Herthastraße, Pankow

spalnica3
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

2 getrennte Wohneinheiten übereinander, zu einer Maisonette-Wohnung zusammenlegbar, zur Eigennutzung oder zur sehr guten Rendite-Kapitalanlage, großer...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Herthastraße, Pankow
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AV Immobilien Berlin - Real Estate Consulting & Agency, Projects

Podobni oglasi