SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
749 921 €
(8 620 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Hitzigallee, Mitte

spalnica3
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

- This beautiful new construction project is located near Kurfurstendamm, in the most popular area of Berlin. The famous Winterfeldmarkt, with regiona...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Hitzigallee, Mitte
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

First Citiz Berlin

Podobni oglasi