SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
279 320 €
(4 900 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Steinfeldtstraße, Hamburg-Mitte

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese lichtdurchflutete Wohnung befindet sich in der 6. Etage eines Mehrfamilienhauses aus dem Jahr 1965. Das Gebäude wurde in Massivbauweise errichte...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Steinfeldtstraße, Hamburg-Mitte
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Podobni oglasi