SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
340 000 €
(3 864 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Wilhelm-Raabe-Weg, Ditzingen

spalnica3
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese charmante 3-Zimmer-Etagenwohnung in Ditzingen-Hirschlanden bietet mit ihren 88 m² Wohnfläche ein gemütliches Zuhause für Paare oder kleine Famil...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Wilhelm-Raabe-Weg, Ditzingen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Podobni oglasi