SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
123 710 €
(1 473 € / m²)
Prodaja
3
1
84 m²
Südring, Angermünde

spalnica3
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnośc...

opremljeno
Starost oglasa: 438 dni
Posodobljeno: 438 dni

Lokacija

Südring, Angermünde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Alicja Galas

Podobni oglasi