SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 751 €
(2 228 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Südring, Angermünde

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Nie przegap oka...

opremljeno
Starost oglasa: 442 dni
Posodobljeno: 441 dni

Lokacija

Südring, Angermünde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Alicja Galas

Podobni oglasi