SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 249 €
(144 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
1215 m²
2 Sur, Tulum

spalnicaatypical
površina1215 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This 1-bedroom condo offers a private and elegant residential concept with traditional architecture, organic wood details, and a strong sense of comfo...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

2 Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Karla Torres

Podobni oglasi