SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 359 476 €
(5 760 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
236 m²
Tulum

spalnicaatypical
površina236 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bahia Tankah el punto mas privilegiado y familiar en la zona de Tulum, que ofrece tranquilidad y privacidad, rodeado de manglares y exclusivos cenotes...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Myan Realty

Podobni oglasi