SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
63 407 €
(1 174 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
Avenida La Selva, Tulum

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Incréible oportunidad. 

Departamento de 1 habitación, amlio de 55m2
Amueblado

Ubicado en el Centro de Tulum, sobre la Av. La Selva. 

opremljeno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenida La Selva, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Myan Realty

Podobni oglasi