SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
381 778 €
(4 105 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
93 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Entre las principales razones para vivir en este desarrollo están que su ubicación en una zona de alta plusvalía le permitirá estar cerca de las áreas...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Myan Realty

Podobni oglasi