SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
240 940 €
(2 362 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnica3
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Este proyecto ha sido creado y diseñado con la más alta atención y estándares de la actualidad, cui-dando el concepto arquitectónico, brindándote un a...

opremljeno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Myan Realty

Podobni oglasi