SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
698 051 €
(5 022 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
139 m²
Avenida Tulum, Tulum

spalnicaatypical
površina139 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

El más reciente desarrollo de Grupo Origen seguramente te impresionará...ICHT con su ubicación privilegiada al borde de uno de los parques nacionales ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenida Tulum, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Riviera Maya

Podobni oglasi