SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
97 552 €
(1 807 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
22 Sur, Tulum

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio condo in La Veleta Tulum with Chukum soaker tub, rooftop lounge space, and paved road access in boutique Areia Condos.Looking for a stylish and...

opremljeno
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

22 Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mexico Real Estate Solutions

Podobni oglasi