SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
170 938 €
(5 180 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
33 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wonder Loft Studio L120 is a thoughtfully designed studio for sale in Aldea Zama, located within the highly sought-after Aflora Tulum, one of the most...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Tulum

Podobni oglasi