SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
182 389 €
(2 073 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
88 m²
6 Sur Bis, Tulum

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an intimate residential concept in the Holistika area of Tulum, one of the Riviera Maya's most unique and wellness-focused neighborhoods. Thi...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

6 Sur Bis, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kira Simon

Podobni oglasi