SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
192 617 €
(6 213 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Estudio en Venta en Tulum – Eficiencia, Diseño de Autor y Estilo de Vida en la Riviera Maya
Descubre una oportunidad excepcional de adquirir un estudi...

Ostalo
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 44 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi