Seznam ponudb
27
27
27
227 425 €
(2 992 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
76 m²
Avenida Cobá, Tulum
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
76 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Departamento en Venta en Tulum – 1 Recámara, Diseño Boho y Terraza con Vista a la Selva
Descubre una oportunidad única de ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Bazen
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
68 dni
Posodobljeno:
68 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.