SUPA24
143 203 €
(3 182 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
29 Poniente, Tulum

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mistiq Temple Studio: A Sanctuary of Creativity and DesignTU 623 Discover MISTIQ Temple, the first luxury development in Tulum designed as three auton...

opremljeno
Starost oglasa: 108 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

29 Poniente, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA HOME REAL ESTATE

Podobni oglasi