SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
497 484 €
(2 675 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
186 m²
Avenida Kukulkán, Tulum

spalnicaatypical
površina186 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Imagine un lugar donde el lujo se mide por la calidad del aire y el sonido de la selva es su nuevo paisaje son...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNaravna svetlobaNadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 146 dni

Lokacija

Avenida Kukulkán, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi