SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
565 558 €
(6 355 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
89 m²
30 Sur, Tulum

spalnicaatypical
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este exclusivo departamento ofrece 89 metros cuadrados (958 pies cuadrados) de espacio diseñado para combinar lujo y funcionalidad. Con 2 ...

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

30 Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi