SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 776 €
(3 724 € / m²)
Prodaja
1
1
66 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnica1
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fully furnished and equipped, this property is ready to move in or start renting out. Currently operating as an Airbnb, it has great potential.This tw...

Parametri

Ustvarjeno z AI

OpremljenoModeren slogVisoki stropiNaravna svetlobaVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 150 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kiin Realty

Podobni oglasi