SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
207 845 €
(2 058 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
101 m²
Polar Oriente, Tulum

spalnicaatypical
površina101 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra una oportunidad de inversión premier con este amplio y luminoso departamento de dos recámaras, posicionado estratégicamente en ...

opremljeno
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Polar Oriente, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi