SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
290 773 €
(2 908 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
100 m²
Avenida Zapote, Tulum

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Imagine despertar cada mañana con la brisa fresca del Caribe y la serena luz que inunda un espacio diseñado para la armonía y la comodidad...

Ostalo
Starost oglasa: 204 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Avenida Zapote, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi