SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 770 522 €
(7 439 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
238 m²
Polar Oriente, Tulum

spalnicaatypical
površina238 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Le presentamos una oportunidad excepcional de adquirir una magnífica residencia de lujo de 3 recámaras y 3 baños, que ofrece 2...

Ostalo
Starost oglasa: 203 dni
Posodobljeno: 164 dni

Lokacija

Polar Oriente, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi