SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
160 359 €
(3 084 € / m²)
Prodaja
1
1
52 m²
Avenida Tulum, Tulum

spalnica1
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Imagine la puerta de entrada a su propio refugio en el paraíso, un espacio inteligentemente diseñado que maximiza cada centíme...

Ostalo
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 174 dni

Lokacija

Avenida Tulum, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi