SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
65 188 €
(1 516 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
43 m²
Sendero de salida, Tulum

spalnicaatypical
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Imagine poseer su propio refugio en el destino más transformador del Caribe mexicano, donde cada centímetro está diseñado para maximizar su potencial ...

opremljeno
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 174 dni

Lokacija

Sendero de salida, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi