Seznam ponudb
28
28
28
402 359 €
(3 726 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
108 m²
Polar Oriente, Tulum
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
108 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Experimente el espacio y la comodidad ideales para familias o grupos en este excepcional departamento de tres recámaras, que ofrece una ge...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Bazen
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
202 dni
Posodobljeno:
163 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Polar Oriente, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.