SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
214 154 €
(2 612 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
Polar Oriente, Tulum

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este exclusivo departamento ofrece 82 metros cuadrados (883 pies cuadrados) de espacio diseñado para combinar lujo y funcionalidad en el corazón de Tu...

Ostalo
Starost oglasa: 203 dni
Posodobljeno: 164 dni

Lokacija

Polar Oriente, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi