SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 679 €
(2 339 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
58 m²
Avenida Tulum, Tulum

spalnicaatypical
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Imagine poseer su propio santuario en la selva, un refugio íntimo y moderno de 58.9 metros cuadrados (634 pies cuadrados) diseñado para conectarlo pro...

Ostalo
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Avenida Tulum, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi