SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
358 414 €
(3 144 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
114 m²
10 Avenida Sur, Tulum

spalnicaatypical
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Descubre el epítome del lujo en estas exclusivas residencias boutique, donde cada unidad ofrece espacios desde XX m² (XX f...

Ostalo
Starost oglasa: 211 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

10 Avenida Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi