SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
301 301 €
(4 072 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
74 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este exclusivo desarrollo en Tulum ofrece unidades desde 55.03 m² (592 sq ft) hasta 264.68 m² (2,849 sq ft), diseñadas para satisfacer diversos es...

Ostalo
Starost oglasa: 200 dni
Posodobljeno: 162 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi