SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
98 952 €
(2 474 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Alfa Norte, Tulum

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este exclusivo desarrollo boutique en Tulum ofrece unidades diseñadas para quienes buscan combinar lujo, funcionalidad y rentabilidad. Las opcione...

Ostalo
Starost oglasa: 202 dni
Posodobljeno: 163 dni

Lokacija

Alfa Norte, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi