SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 908 €
(3 476 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Entrada Villas Tulum, Tulum

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este exclusivo desarrollo residencial en Tulum ofrece una combinación única de diseño moderno y esencia natural, con unida...

Ostalo
Starost oglasa: 204 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Entrada Villas Tulum, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi