SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
145 108 €
(1 791 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
81 m²
Lol Tun, Tulum

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

En el corazón vibrante de Tulum, donde la energía bohemia se fusiona con el lujo contemporáneo, emerge un concepto residencial que re...

Ostalo
Starost oglasa: 200 dni
Posodobljeno: 162 dni

Lokacija

Lol Tun, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi