SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
161 124 €
(2 599 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
Avenida Kukulkán, Tulum

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Imagina un lugar donde la elegancia se fusiona con la naturaleza, y la tecnología se integra en cada detalle para ofrecer una experiencia ...

Ostalo
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Avenida Kukulkán, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi