SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 167 €
(1 965 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
81 m²
Avenida Guardianes Mayas, Tulum

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ABRAZA EL LUJO Y LA TRANQUILIDAD EN TULUM
Descubre un refugio donde el lujo y la serenidad se combinan en perfecta armonía. Ubicado en el ...

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Avenida Guardianes Mayas, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi