SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 314 €
(3 188 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
76 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

ARQUITECTURA ÚNICA
Nuestra arquitectura es una combinación única, un juego perfecto de geometrías y ritmos fluidos reflejados en su distin...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi