SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
397 004 €
(4 563 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DESCUBRE TU SANTUARIO EN TULUM

Ubicada a solo 7 minutos de la playa, esta excepcional propiedad ofrece un espacio de vida compl...

opremljeno
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi