SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
268 218 €
(3 014 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
89 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

En nuestra cultura ancestral, la naturaleza es concebida como una unidad:

Ostalo
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi