Seznam ponudb
16
16
16
200 454 €
(3 037 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
66 m²
11 Oriente, Tulum
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
66 m²
kopalnice
2+
¿POR QUÉ TULUM’?
Tulum es uno de los destinos emergentes más atractivos de México. Se ha convertido en el epicentro del Caribe en los ú...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Internet
Bazen
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
205 dni
Posodobljeno:
166 dni
Prijavi oglas
Lokacija
11 Oriente, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.