SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
479 678 €
(3 662 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
131 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

La vida es inmersión.
Explora y encuentra la inspiración en este mundo lleno de maravillas y misticismo.

UBICACIÓN:
Se encuentra en uno de los l...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledVarovanjeNaravna svetlobaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiBojlerPralni strojPametne napraveLeseni podVisoki stropiPo prenoviModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi