SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
215 367 €
(2 726 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
79 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

TULUM

Es una de las zonas arqueológicas más importantes del estado de Quintana Roo, es el único sitio que está frente al mar Caribe.

Ostalo
Starost oglasa: 207 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi