SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
216 864 €
(6 572 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
33 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

La vida es inmersión. Una incubadora, un lugar para formar ideas.

Explora y encuentra la inspiración en este mundo
lleno de ma...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogOpremljenoPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi