SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
162 589 €
(2 622 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
62 m²
Avenida Zapote, Tulum

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice2+

Motor Lobby

Font Desk con Concierge Lavandería Piscina Central Área de Yoga Spa Gimnasio Sky Bar Jacuzzi...

Ostalo
Starost oglasa: 210 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Avenida Zapote, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi