SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 860 €
(3 133 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
44 m²
Calle Beta Sur, Tulum

spalnicaatypical
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este maravilloso Desarrollo representa una estructura de diseños concéntricos que representan la composición fractal o repetitiva del

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Calle Beta Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi