SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
206 753 €
(2 376 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
5 Avenida Sur, Tulum

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Viviendo desde tu esencia.

Es un residencial pensado en brindarte una experiencia única.

Diseñamos cada elemento para que te enamores de tu vida, di...

Ostalo
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

5 Avenida Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi