Seznam ponudb
21
21
21
337 425 €
(1 939 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
174 m²
Avenida Cobá, Tulum
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
174 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Es el lugar donde todos aquellos espíritus salvajes podrán llegar a tomar un descanso, a disfrutar de la tranquilidad y misticismo que los...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Bazen
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
210 dni
Posodobljeno:
171 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.