SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
206 330 €
(3 620 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
57 m²
Avenida Zapote, Tulum

spalnicaatypical
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

VIVIR EN TULUM TE CAMBIARÁ LA VIDA

Adentrarse en un lugar lleno de lujo ancestral no ha estado al alcance de tod...

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Avenida Zapote, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi