SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
181 126 €
(3 623 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Avenida Cobá, Tulum

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The closest real estate project to the beach in Tulum!This 1-bedroom unit is built by one of Tulum's most reputable luxury complex builders, ensuring ...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Home Tulum

Podobni oglasi